Mamy najważnejszą pracę na świecie.

Wychowujemy i kształtujemy kolejne pokolenia.

Nasza Historia

Pomysł założenia fundacji powstał w 2019r. Prowadząc szkołęj.angielskiego oraz kursy technik uczenia się, obserwowałyśmy jakniewiele dzieci odczuwa rzeczywistą przyjemność i radość z uczenia się.

Ogólnie panujące zniechęcenie i przymus nauki przez dorosłych odebrałnaszym uczniom naturalną radość z bycia dzieckiem, ciekawość świata i sens nauki.

Ten przygnębiający widok nie dawał nam spokojnie spać. Widziałyśmy jak wiele dzieci szuka uwagi dorosłego, który je wysłucha, zagrzeje do działania, odpowie na pytania i zrozumie porażki, które pomoże przełożyć na lekcje życia.

My miałyśmy szczęście mieć mądrych, zaradnych rodziców.  Dzięki nim uczymy i rozwijamy się całe życie. Znamy swoje pragnienia i potrzeby, które skrzętnie realizujemy nie czekając na łut szczęścia ani na gwiazdkę z nieba. Nie nauczono nas narzekania na system, brzydką pogodę czy szukania przyczyn niepowodzeń w pechowej kartce z kalendarza. Rodzice nauczyli nas słuchać swoich potrzeb. Niezależnie od tego co robimy, jeśli daje nam to sens bycia potrzebnym i możliwości rozwijania się, jest okay.

Nauczyli nas odpowiedzialności i pracowitości. Daliprzykład wdzięczności Matce Ziemi za piękno, zdrowie i siebie nawzajem.Działając w Fundacji spłacamy dług wdzięczności za swoje życie.Pomagamy ! A pomagając naszym podopiecznym, pomagamy też sobie przeżyćżycie zgodnie z naszymi wartościami.

Każdy człowiek jest cudem. I każdy ma takie samo prawo do rozwoju!

Środki finansowe pozyskiwane przez Fundację Language Levels przekazywanesą na działania wspierające dzieci w ich naturalnym rozwoju.

Pozwalają nam organizować aktywności, dzięki którym podopieczni zaczynają zmieniać swój sposób myślenia o sobie i o swoich możliwościach. Przekazując im pozytywne komunikaty budujemy w nich nastawienie na rozwój. Uczymy pracowitości i skoncentrowanego szukania strategii do osiągania celów.

Możesz POMÓC dołączając do realizacji projektów Fundacji.Możesz POMÓC po prostu dobrze nam życząc. Myśl życzliwie o naszychdziałaniach i ich przyszłych efektach.Możesz POMÓC przekazując darowiznę na konto Fundacji, która umożliwi nam finansowanie tych projektów.DOBRA ENERGIA WRÓCI DO CIEBIE ZE ZWIELOKROTNIONA SIŁĄ!