INFO Q&A - NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

Otwórz zakładkę Gorąco Zapraszamy na naszej stronie internetowej. Tam zajdziesz sposoby, w jakie możesz nam pomóc, włącznie z możliwością wsparcia finansowego. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o możliwościach wsparcia Fundacji, albo jeśli po prostu nie znalazłeś tych wiadomości, których szukasz, napisz do nas:
kontakt@fundacjalanguagelevels.pl
lub zadzwoń
+48 509 027 206
+48 501 359 331

Fundacja jest organizacją non-profit, co oznacza, że nie otrzymuje wynagrodzenia od swoich podopiecznych. To ONI potrzebują wsparcia finansowego. Fundusze oraz pozostałe zasoby Fundacji wykorzystywane są na bezpośrednie wsparcie dzieci, na pokrycie kosztów ich edukacji, na pokrycie kosztów organizacji projektów oraz na pokrywanie kosztów funkcjonowania Fundacji.
Tak. Fundacja często współpracuje z wolontariuszami, których wkład w postaci osobistego zaangażowania oraz poświęcenia swojego czasu na rzecz innych, są nieocenionym źródłem pomocy. Chcesz do nas dołączyć? Napisz na adres kontakt@fundacjalanguagelevels.pl i uzyskaj więcej szczegółowych informacji.
Napisz do nas na adres kontakt@fundacjalanguagelevels.pl i opisz jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz.